O mnie

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralna (PTTPB nr 1318), członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pomagam poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, posttaumatycznymi, obsesyjno-kompulsyjnymi, a także trudnościami w zakresie regulacji emocji czy relacji społecznych. Wspieram także osoby w minimalizowaniu trudności, które wiążą się z neuroróżnorodnością (ASD, ADHD).

Prowadzę diagnozę zaburzeń neurorozwojowych u dzieci, młodzieży i dorosłych, a także konsultacje i psychoterapię indywidualną.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku psychologia, 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, a także liczne szkolenia i kursy specjalistyczne. Uczestniczyłam w stażach i wolontariatach, m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Od 2015 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą, prowadząc terapię indywidualną, diagnozy psychologiczne, konsultacje i warsztaty dla rodziców i specjalistów pracujących z młodymi ludźmi. Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie pracując w poradni psychologiczno-pedagogicznej, pracując z dziećmi różnymi potrzebami edukacyjnymi, wspomagając rodziców w odnajdywaniu się w systemie oświatowym i orzecznictwie.

Od 2019 roku pracuje także z osobami dorosłymi mierzącymi się z własnymi wyzwaniami. Pracuję w oparciu o metody potwierdzone naukowo, przede wszystkim korzystając z technik psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematów. Diagnozę na początku współpracy traktuję jako początek drogi, etap który ma na celu lepsze zrozumienie drugiego człowieka, jego potrzeb i mocnych stron. Wszystko po to, by pomóc w znalezieniu sposobu na lepsze poznanie siebie i uzyskanie wsparcia dostosowanego do potrzeb drugiej osoby.

Prywatnie uwielbiam wędrówki po górach i inne formy odpoczynku w ruchu. Czytam reportaże. Karmię kota. Bardzo chciałabym zobaczyć pingwiny w naturze, na ich części Ziemi.